Product Details
Â
Â
Additional information
| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 10 cm |
| Brand Name | StoBag |
| Material | Non-Woven Fabric |
| Origin | |
| CN | |
| Applicable Space | LIVING ROOM |
| Feature | Eco-Friendly, Folding, Stocked, Reusable |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 13 wire |
| Capacity | 150ml |
| Use | Multi-Purpose, Pack for Shoe, Sundries, Clothes, Underwear, Socks, T-shirt, Shirt, etc |
| Product | Candy Box Accessories |
| Model Number | Non-woven Shopping Tote Bags |
| Pattern Type | Three-dimensional Type |
| Type | Storage Bags |
| Form | Three-dimensional Type |
| Specification | 23*17.5cm |
| Color | As photo show |
| Feature2 | Tote portable |
| Feature3 | With Multiple colors |
| Feature4 | Eco-friendly |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |







Reviews